+38(0542) 65 55 39  +38(067) 555 08 65

office@tbes.in.ua

Котли BioFire Classic

Просто получайте тепло!

Котли BioFire Classic

Котли твердопаливні водогрійні сталеві BioFire серії Classic призначені для опалення комунально-побутових і промислових приміщень, що мають центральну систему водяного опалення з примусовою циркуляцією теплоносія площею від 100 до 1500 м². Котли BioFire серії Classic є котлами з ручним завантаженням палива, без футерування, теплообмінник яких виготовлений з листової сталі.

У якості палива можуть бути використані дрова, брикети, пелети, бурий вуголь, тріска, тирса, відходи сільського господарства та деревообробки. Корпус топки і теплообмінник виконані з високоякісної сталі товщиною 4-5 мм, колосники - з чавуну, обшивка - з рядової чорної сталі товщиною 1 мм Корпус теплообмінника покритий кулею теплоізоляції на основі базальтової вати. Обшивка і люки котла пофарбовані.

Дверцята топки, зольника і чищення ущільнені керамічним шнуром для герметизації котла, зменшення втрат тепла і підвищення рівня пожежної безпеки. Димохід котлів обладнаний шибером для регулювання рівня тяги і віконцем для чищення від продуктів згоряння. ТОВ "ТБЕС" випускає котли BioFire Classic потужністю від 15 до 150 кВт.

Лінійка котлів даної серії передбачає декілька варіантів комплектації (виконання) :

- стандартне;

- виконання D - котли обладнані регулятором тяги;

- виконання РС - котли обладнані вентилятором наддуванню повітря і електронним контролером температури.

 

Наша компания открыта для сотрудничества