+38(0542) 65 55 39  +38(067) 555 08 65

office@tbes.in.ua

Компания «Техно-Био-Энерго-Сервис»

             

Відновлювана енергетика - реальне джерело економії як для населення, так і для промисловості. Саме тому в 2014 році ТОВ «Техно-Біо-Енерго-Сервіс» (раніше ТОВ «Техно-Маш-Сервіс»), маючи багаторічний досвід розробки, виготовлення і монтажу обладнання для виробництва строімельних матеріалів та інших галузей, початок розвивати напрямок генерації тепла на біомасі і вже до кінця року були випущені і продані перші твердопаливні котли BioFire. Вивчивши європейський досвід виробництва і експлуатації теплогенеруючого обладнання на біомасі пропонуємо серійну продукцію:

  • високоефективні промислові твердопотливні котли з ручною і автоматизованою подачею палива,

  • дробарки і рубальні машини для виробництва паливної та технологічної тріски,

  • механізовані склади і системи подачі сипучого палива;

Виконуємо «під ключ» індивідуальні проекти по переобладнанню на тверде паливо (заміщення газу) зерносушильних комплексів, сушок піску, деревини, проектуємо і монтуємо теплогенератори та модульні котельні на твердому паливі для опалення та виробничих потреб різних галузей.

Команда «Техно-Біо-Енерго-Сервіс» більше 13 років виробляє комплекс робіт від проектування до введення в експлуатацію ліній з виробництва грубої кераміки для підприємств будівельної промисловості, постійно удосконалює продукцію відповідно до сучасних стандартів.

Співпраця з «ТБЕС» - запорука надійної та ефективної роботи Вашого виробничого обладнання.

Наше производство

* Компания «Техно-Био-Энерго-Сервис» является производителем высокоэффективных твердотопливных водогрейных котлов мощностью от 100 кВт до 1 МВт и модульных котельных. Внедряем комплексные инжиниринговые решения в сфере энергосбережения.

Наша компания открыта для сотрудничества