+38(0542) 65 55 39  +38(067) 555 08 65

office@tbes.in.ua

Штовхальник ланцюговий

Просто получайте тепло!

Штовхальник цепнойТолкатель ланцюговий і його преназначение

Штовхальник ланцюговим призначений для переміщення пічних вагонів поза межами зони дії штовхальника пічного трансбордера. Працює в автономному режимі.

Механізми штовхальника змонтовані на корпусі, що є трубою прямокутного перерізу, на якій розташовані кронштейни і пази для приводної і натяжної станцій, що направляють для каретки штовхальника, закріпні елементи.

Натяжна станція: вісь зі встановленою на ній за допомогою підшипників зірочкою має можливість переміщатися в пазах корпусу за допомогою гвинтових пар, амортизованих тарілчастими пружинами.

Напрямна кареток штовхальника розташовується у верхній частині корпусу і є тунелем з двох швеллероподобных елементів, в якому переміщається каретка штовхальника.

Каретка штовхальника є суцільнометалевим корпусом, що переміщається по тій, що направляє на чотирьох підшипниках. Каретка оснащена шкрябаннями для зачистки шляху перед підшипниками. Каретка замикає на собі приводний ланцюг.

На каретці встановлений штовхальник з механізмом перемикання : режим штовхає або режим тягне. Виконавські елементи режимів шарнірно встановлені в корпусі штовхальника і гравітаційно схильні бути в робочому стані. Проте, механізм перемикання забезпечує роботу одного з них за заданою програмою.

Реверсивний рух ланцюга забезпечує переміщення штовхальника в заданому напрямі.

Робочий хід штовхальника, його розміри і швидкість переміщення залежать від вимог замовника.

Структурні схеми ланцюгового штовхальника:

Толкатель цепной Толкатель цепной Толкатель цепной

Наша компания открыта для сотрудничества