+38(0542) 65 55 39  +38(067) 555 08 65

office@tbes.in.ua

Трансбордер

Просто получайте тепло!

Трансбордер (передатний рейковий візок)

Склад і технічна характеристика передатного рейкового візка (трансбордера)

Трансбордер (візок рейковий передатний) призначений для транспортування і передачі цеглини-сирцю або інших напівфабрикатів на металевих рейках на шляху між завантажувально-розвантажувальними пристроями (накопичувачами-елеваторами) і сушарними камерами.

Структурна схема трансбордера

Трансбордер

Трансбордер складається з:

материнського візка, що виконує транспортні функції між завантажувально-навантажувальними пристроями і сушарними камерами;

Є жорсткою сталевою рамою на чотирьох рейкових колесах.

Механізм переміщення складається з мотор-редуктора, від якого через карданні вали наводяться в рух приводні колеса.

Механізм аретирування виконує функцію точної фіксації материнського візка відносно рейкового шляху сушарної камери і завантажувально-розвантажувальних пристроїв.

Живлення материнського візка і машини в цілому здійснюється через систему троллейных токопроводов.

- дочірнього візка, що здійснює транспортування вантажу між вказаними об'єктами і материнським візком.

Є сталевою рамою, що спирається на чотири пари рейкових коліс. На рамі змонтована система приводу переміщення візка, гребінчаста рама з тими, що направляють, гідропривід, кабіна оператора, кабельний барабан, електрошафа.

Візок переміщається по рейках на чотирьох парах коліс, дві з яких приводні. Кожен ярус рейок з сирцем укладається на дві гребінки (вила). Гребінки змонтовані на рухливій рамі, під'їм, і опускання якої здійснюється за допомогою гідравлічної системи. Переміщення візка по рейковому шляху здійснюється за допомогою двох моторів-редукторів і ланцюгової передачі. Живлення приводу переміщення, гідросистеми, датчиків і ін. підводитися через кабельний барабан.

Управління трансбордера (візка рейкового передатного) здійснюється з кабіни оператора, розташованої в дочірньому візку. Фіксація дочірнього візка на платформі материнській здійснюється за допомогою роликового упору з гідроприводом.

Фотографії трансбордера

Трансбордер Трансбордер Трансбордер

Наша компания открыта для сотрудничества