+38(0542) 65 55 39  +38(067) 555 08 65

office@tbes.in.ua

Вентиляція печі і сушил

Просто получайте тепло!

Вентиляція печі і сушил

Вентиляція печі і сушив займає одно з ключових місць в процесі сушки і випалення кераміки, адже від систем вентиляції і аспірації залежить цілий ряд якісних показників продукції, що випускається.

Основним завданням промислової вентиляції є підтримка заданих технологією характеристик повітряного простору, серед яких :

  • боротьба із запиленою, задимленістю повітряного середовища і тепловими виділеннями;
  • регулювання температурного режиму і рівня вологості;
  • зниження долі шкідливих речовин довкілля.

Повітропроводи виготовляються з рулонної сталі завтовшки від 1 до 2,5 мм, діаметр яких залежить від проектних вимог.

ТОВ "Техно-Био-Энерго-сервіс" пропонує Вам виготовлення і монтаж систем внутрішньої і зовнішньої вентиляції печі і сушив, а також вертикальні конусні вентилятори змішування повітря типу ротальсер, який забезпечує рівномірність параметрів сушки, як по висоті, так і по ширині сушарної камери.

Ротальсер сушив виготовлений з листової оцинкованої сталі високої якості завтовшки 1,5-2 мм, що забезпечує довговічність роботи вентилятора в тяжких умовах впливу механічних чинників.

Фотографії елементів вентиляції печі і сушив:

Вентиляция печи и сушил Вентиляция печи и сушил Вентиляция печи и сушил Вентиляция печи и сушил Вентиляция печи и сушил Вентиляция печи и сушил Вентиляция печи и сушил Вентиляция печи и сушил Вентиляция печи и сушил Вентиляция печи и сушил Вентиляция печи и сушил Вентиляция печи и сушил

Наша компания открыта для сотрудничества