+38(0542) 65 55 39  +38(067) 555 08 65

office@tbes.in.ua

Тарілчасті живильники

Просто получайте тепло!

Тарілчасті живильники - пристрій і принцип роботи

Пристрій і принцип роботи тарілчастих живильників

Живильник тарільчасте призначений для видачі з бункера переважно дрібнозернистих і дрібнокускових матеріалів з розмірами зерен до 100мм. Пристрій являє собою плоску горизонтальну таріль, встановлену під бункер і обертається приводом. Принцип роботи заснований на скиданні матеріалу скребком з обертової тарелі.

Структурна схема тарельчатого живильника

Продуктивність живильника регулюється за рахунок зміни швидкості обертання тарелі-диска або перетину потоку видається матеріалу. Швидкість обертання тарелі встановлюється за допомогою частотного перетворювача.

Регулювання перетину потоку матеріалу здійснюється переміщенням манжети і зкидача. Величина переміщень контролюється за шкалами лінійок. Зміщенням рухомий манжети змінюється висота кільцевої щілини між манжетою і тарелью, і матеріал на зовнішній частині тарелі отримує різні перетину. Більш точне регулювання продуктивності досягається переміщенням зкидача по його направляючої, за рахунок чого змінюється товщина зрізують потоку матеріалу.

У конструкцію живильника входить циліндроконічний відкритий бункер з центральною завантаженням / вивантаженням. У верхній частині встановлено сито для просіювання матеріалу при його завантаженні. Для ліквідації сводообразовании матеріалу застосовані механічні руйнують пристрою у вигляді обертового ворошителя всередині бункера і вібратора на зовнішній стінці бункера. Робота вібратора необхідна тільки при вивантаженні матеріалу з обертової тарелі. В іншому випадку, вібрація викликає злежування і ущільнення дозується матеріалу. Частоту вібрації регулюють за допомогою частотного перетворювача.

Технічна характеристика живильника тарельчатого ФПТ 6М 00 00

Параметри Значення Примітка
Обсяг бункера, метри кубічні 0,3  
Продуктивність, кг / год до 1500  
Способи регулювання продуктивності:    
     — зміна частоти обертання тарелі   прискорення-уповільнення частотним перетворювачем
— зміна висоти підйому манжети   регулювальними гайками манжети
— переміщення скребка   регулювальними гайками скребка
Тип приводу тарелі:   электрический
Тип приводу вибратору:   электрический
Кут нахилу лотка, град 68  
Висота пристрою, мм 1673  
Ширина пристрою, мм 1058  
Довжина пристрою, мм 1070  
Встановлена ??потужність, кВт 0,95  

Фотографії тарельчатого живильника

Наша компания открыта для сотрудничества