+38(0542) 65 55 39  +38(067) 555 08 65

office@tbes.in.ua

Бункери- живильники

Просто получайте тепло!

Двошнековий бункер- живильник з перетрушувачами

Призначений для зберігання буферного запасу сипучого палива (тріска, тирса, пелети, лушпиння соняшника, зерновідходи, торф) та його дозованої подачі в зону горіння теплогенеруючого агрегату.

Використовується в якості пристрою автоматичної подачі сипучого палива в парі з теплогенератором в лінії альтернативного теплопостачання сушильних комплексів.

Подача палива здійснюється автоматично за допомогою двох шнеків змінного кроку з регулюванням швидкості обертання. Таке рішення дозволяє без труднощів подавати необхідну кількість палива без ризику його загнічення, забезпечуючи потрібний температурний режим сушильного комплексу. Бункер обладнаний двома ворошителями ( по одному над кожним шнеком) з гнучкими робочими елементами для запобігання зависання палива, навіть пухкого та малосипучого.

Механізований склад "живе дно"/ "жива підлога"

Призначений для прийому сипучої сировини, її накопичення і дозованої подачі відповідно до потреб технологічного процесу без участі персоналу. Система дозволяє переміщувати і транспортувати сировину вологістю понад 50% з максимальною фракцією 60*60*100 мм.

Склад типу "живе дно" застосовується як:

  • склади котелень;
  • склади накопичення біомаси на лініях виробництва пклет і брикетів;
  • склади для зберігання.

Принцип дії механізованого складу полягає в наступному: накопичена в об'ємі  склада сировина при прямому русі скребків поступово подається до зони встановлення транспортного конвеєра, який виконує подасу; під час зворотного руху сировина перекочується  через похилу сторону скребків, що спричиняє його постійне переміщення і таким чином запобігає злежування.

Борти можуть бути  виконані із металу, дошок, фанери, тирсоплит, залізобетону, цегли або система може бути змонтована в існуючому приміщенні. Рухома підлога може бути заглиблена у землю з бетонними стінами, що полегшує завантаження сировини автотранспортом.

Скребки "живого дна" і система гідроприводу встановлюється на бетонну основу. Кількість скребків, конфігурація і об'єм бункера визначаються, виходячи з потреб технологічного процесу та параметрів промислової ділянки замовника.

Наша компания открыта для сотрудничества