+38(0542) 65 55 39  +38(067) 555 08 65

office@tbes.in.ua

Теплогенеруючі комплекси BioFire ELITE

Просто получайте тепло!

Теплогенеруючі комплекси BioFire ELITE потужністю від 100 кВт до 1 МВт

Яскравим прикладом сучасного опалювального обладнання на твердому паливі є котли BioFire від сумської компанії «Техно-Біо-Енерго-Сервіс». Наші промислові представлені лінійкою потужністю від 100 кВт до 1 МВт.  Варто зазначити, що ми пропонуємо споживачам не тільки котел, а цілий теплогенеруючого комплекс, оснащений автоматизованою системою подачі палива і автоматичною системою управління роботою всього агрегату в цілому. Це не тільки робить простіше експлуатацію комплексу, але і дозволяє економити до 50% палива, що значно скорочує витрати на опалення. Конструктивні особливості комплексу і програма автоматичного управління процесом майже повністю виключають людський фактор. Котел працює ефективно в широкому діапазоні потужностей (20-110% від номінальної потужності)що дозволяє ефективно експлуатувати котел весь опалювальний сезон. Крім того, передбачений контроль за безпечною роботою обладнання, адже це не менш важливо за ефективність і економію.

Теплогенерирующие комплексы BioFire ELITE

Теплогенеруючого комплекс ELITE від «ТБЕС» складається з: котла, пальника, системи подачі палива і системи автоматики, що управляє роботою агрегату

Водогрійний твердопаливний котел BioFire оснащений системою золовидалення, пристроєм пневматичного очищення теплообмінника, димососом для примусової тяги димових газів, електронними датчиками і приладами, які контролюють його роботу і виконують такі функції:

  • система видалення попелу забезпечує видалення продуктів згоряння з зольной камери котла. У твердому паливі, як правило, велика кількість речовин, що не згорають і забивають і камеру згоряння, і димар. Система золовидалення котлів BioFire робить це автоматично, що значно полегшує їх обслуговування. Режим роботи налаштовується в залежності від зольності палива;
  • наявність смоли і сажі на теплообміннику знижує теплопередачу і підвищує витрата палива, тому котел слід ретельно вичищати. Пристрій автоматичного очищення трубного пучка видаляє золу з труб теплообмінника котла за допомогою потужного пневмопострілу. Робота пристрою налаштована таким чином, щоб не було необхідності в періодичному ручному очищенні труб;
  • димосос забезпечує постійне розрідження в топці котла для створення необхідної тяги димових газів;
  • датчик температури на вході теплоносія в котел забезпечує підтримання температури в зворотному контурі не нижче 55 ° С. Сигнал, що надходить від нього, контролює систему підмішування теплоносія;
  • датчик температури на виході теплоносія з котла подає сигнал на підтримку температурного режиму і запобігає перегріванню теплоносія. Він налаштований на те, щоб уникнути температури вище 95 ° С. При виникненні такої ситуації система управління зменшує навантаження на котел;
  • датчик тиску теплоносія дозволяє забезпечувати надійну роботу котла, підтримуючи в системі оптимальний тиск. Для котлів до 350 кВт - не вище 0,3 МПа, а для котлів вище 350 кВт - не більше 0,4 МПа.

Пальник з рухомими колосниками дозволяє підвищити ефективність процесу спалювання біомаси (тріска, відходи сільського господарства і т.п.) і використовувати паливо з вологістю до 55%, що полегшує для споживачів його пошук і / або заготовку. Пальник BioFire оснащений наступними приладами:

  • пристрій пересування палива за спеціальною програмою, в залежності від його характеристик. Переміщення палива по сходинках колосника забезпечує підсушування біомаси, рівномірність горіння і скидання продуктів згоряння в зольной камери;
  • вентилятори первинного і вторинного повітря забезпечують надходження необхідної кількості кисню для процесу ефективного горіння. Їх робота коригується відповідно до програм для конкретного виду палива;
  • комплекс має функцію автоматичного розпалу, що працює за програмою до досягнення стабільного горіння палива. Ця система включається при старті комплексу і вимикається самостійно;
  • система захисту від зворотного вогню працює автономно і не залежить від режиму роботи комплексу. При просуванні вогню в бік подачі палива спрацьовує датчик вогню цієї системи і відкриває подачу води в паливопровід.

Склад-живильник палива типу «Живе дно» забезпечує подачу сипучого палива в пальник і котел. Конструкція «живого дна» є модульною, що дозволяє підібрати його ємність під потреби конкретного споживача: завантажувати паливо можна раз в декілька днів або навіть місяців.

Теплогенерирующие комплексы BioFire ELITE

Привід шнека подачі палива забезпечує харчування пальника і керується автоматично. Передбачено алгоритм запобігання від заклинювання шнека при попаданні в бункер великих твердих включень. Датчик рівня палива сигналізує при низькому рівні палива, забезпечуючи своєчасність завантаження бункера.

Система автоматики комплексу має програмований логічний контролер (ПЛК), для якого компанією «Техно-Біо-Енерго-Сервіс» розроблено спеціальне програмне забезпечення. ПЛК має кілька режимів роботи. Налаштування залежать від характеристик застосовуваного палива і температури теплоносія в системі опалення, яку необхідно підтримувати.

Теплогенерирующие комплексы BioFire ELITE

Слід зазначити, що за бажанням клієнтів паливний комплекс BioFire комплектується GSM-модемом. Це має цілий ряд переваг. Завдяки цьому пристрою і адаптованої програмі контролера топковим комплексом можна управляти за допомогою мобільного телефону або іншого гаджета.Через GSM-модем оператору або іншої особи, відповідальної за експлуатацію котельні, надходять SMS-повідомлення про відхилення в роботі обладнання. Наприклад: низький рівень масла в гідростанції, закінчується паливо в бункері, підвищена температура димових газів і так далі. У керівництві по експлуатації перераховані всі можливі повідомлення та потрібні коригувальні дії при їх надходженні. Майже всі ці дії, крім доливання масла в гідростанцію, завантаження палива в бункер і подібних, можливо виконати зі свого мобільного телефону. Тобто споживач, який придбав топковий комплекс з системою автоматичного управління, може розтопити котел і управляти роботою комплексу перебуваючи в будь-якому місці.

Обладнання розроблене для повністю автономної роботи без фізичної присутності оператора котельні. Потрібно лише вчасно досипати паливо в бункер і з мобільного телефону коригувати температурний режим в залежності від погоди для підтримки комфорту в опалювальних приміщеннях. Система автоматики, розроблена командою «ТБЕС», є гнучкою і легко налаштовується під будь-які характеристики палива. Також дає можливість в режимі он-лайн стежити за процесом роботи комплексу і покращувати характеристики цієї роботи.

Компанія не тільки пропонує надійне обладнання, а й виконує монтаж і пусконалагоджувальні роботи, гарантійне (безкоштовно) і післягарантійне обслуговування. Професійний технічний супровід обладнання, що знаходиться в роботі, і оперативне реагування на запити споживачів - стандарти роботи сумського виробника. Також підприємство готове забезпечити безперебійне постачання найбільш економічно обгрунтованого виду палива - тріски.

Теплогенерирующие комплексы BioFire ELITE

При проектуванні топкового комплексу за сучасними європейськими стандартами нашою метою, перш за все, було мінімізувати участь оператора котельні в процесі експлуатації і обслуговування нашого обладнання. Так би мовити - полегшити і спростити роботу для споживача, щоб було більше часу насолоджуватися отриманим теплом. Наша мета - результат, що задовольняє всі потреби споживача».

Наша компания открыта для сотрудничества