+38(0542) 65 55 39  +38(067) 555 08 65

office@tbes.in.ua

Грейфер поодинокий

Просто получайте тепло!

Грейфер (садчик) одинарний

Грейфером поодинокий є підйомно - транспортний пристрій, призначений для захоплення, підйому, транспортування і звільнення пакету цегли.

Складається з наступних механізмів:

  1. Механізм захоплення;
  2. Механізм підйому;
  3. Механізм підмотування ланцюга;
  4. Механізм транспортування;
  5. Рейковий шлях;
  6. Система опор.

Структурна схема поодинокого грейфера :

Грейфер одиночный

Механізм захоплення здійснює затиск призначеного для підйому і транспортування пакету цегли. Механізм оснащений пневмоцилиндрами двосторонньої дії, що забезпечують надійний затиск пакету, і механізмом синхронізації ланцюгового виконання для позиціонування лап захоплення відносно пакету.

Механізм підйому виконаний з використанням ланцюгів в якості еластичного елементу, які наводяться в рух від конічного мотор-редуктора, оснащеного гальмом,через систему зірочок, надійну опору яким забезпечують підшипникові вузли закритого типу. Постійне розташування механізму захоплення відносно візка досягається за рахунок труби-штанги прямокутного перерізу, напрям переміщенню якої дають поліуретанові ролики, працюючі на підшипниках кочення закритого типу.

Механізм підмотування забезпечує огорожу кінця ланцюга, що звільняється при підйомі вантажу. Ланцюг намотується на приведений в рух ланцюговим механізмом барабан при підйомі вантажу і розмотується при його опусканні.

Механізм транспортування візка наводиться в рух від циліндричного мотор - редуктора. Обертання через карданні вали передається до зубчастих коліс, які є складовою частиною рейкової передачі, що забезпечує переміщення візка уздовж рейкового шляху.

Рейковий шлях побудований на базі двутавров і несе на собі рейки і рейки приводу переміщення візка. Крім того, тут влаштовані упори кінцевих зупинок візка.

Механізм підйому, переміщення і підмотування ланцюга змонтовані на рамі і складають в цілому візок, що переміщається по рейковому шляху.

Технічна характеристика виробу

Розміри пакету цеглини, мм :  
найбільшого: 840x1280x162
найменшого: 730x1280x108
Найбільша швидкість підйому вантажу, м/с 0,32
Найбільша швидкість переміщення вантажу (Візка), м/с 0,904
Найбільша висота підйому вантажу, мм 1600
Найбільший робочий тиск пневмосети, бар 10
Загальна встановлена потужність, кВт 9,5
Габарити (ДхШхВ), мм 9022х7350х6515(5500)

Фотографії грефера поодинокого:

Грейфер одиночный Грейфер одиночный Грейфер одиночный

Наша компания открыта для сотрудничества