+38(0542) 65 55 39  +38(067) 555 08 65

office@tbes.in.ua

Накопичувач сирцю

Просто получайте тепло!

Накопичувач сирцю (сухого і мокрого)

Накопичувач сирцю (елеватор) призначений для накопичення і подальшої видачі в сушку цеглини-сирцю на технологічних рейках. Періодичність дії встановлюється виходячи з технологічних вимог. Накопичувач сирцю складається з вертикальної рами, у верхній частині якої встановлена приводна станція. Приводна станція складається з двох приводних валів, двох редукторів і електродвигуна. На приводних валах встановлені провідні зірочки.

На провідних зірочках встановлені тягові ланцюги, до яких кріпляться полиці елеваторів. Покроковий рух елеваторів забезпечується автоматикою. Натягнення тягових ланцюгів робиться натяжними зірочками, розташованими в нижній частині рами.

Пакет цеглини формується на подаючому транспортері, заводиться в міжелеваторний простір, де підхоплюється полицями елеваторів і, покроково піднімається до заповнення елеватора. З елеватора, за допомогою завантажувальної рами, пакети плиток переміщаються на раму, що несе. Після заповнення полиць рами, що несе, пакети цеглини передаються на подальшу обробку.

Структурна схема накопичувача сирцю

Накопитель сырца

Технічна характеристика

Кількість пакетів плиток в накопичувачі 48
Довжина накопичувача, мм 2600
Ширина накопичувача, мм 3200
Висота накопичувача, мм 4500
Відстань між полицями елеваторів, мм 1790
Швидкість руху елеватора, м/с 0,03
Встановлена потужність, кВт 11,5

Фотографії накопичувача сирцю

Накопитель сырца Накопитель сырца

Наша компания открыта для сотрудничества