+38(0542) 65 55 39  +38(067) 555 08 65

office@tbes.in.ua

Підйомний транспортер рейок

Просто получайте тепло!

Підйомний транспортер рейок (рамок)

ПТР Транспортер підйомний - є горизонтальний стрічковий стаціонарний транспортер, що вбудовується в технологічну лінію, призначений для прийому технологічних рамок (рейок) з цеглиною-сирцем з одного конвеєра, а також підтримки і установки їх на інший конвеєр. Відмітною особливістю його - являється можливість періодичної зміни рівня робочого горизонту до 50мм за рахунок роботи пневмоцилиндра.

Періодичність підйому-опускання встановлюється наладкою, робота відбувається в автоматичному режимі. Поступальна хода стрічки здійснюється мотор-редуктором через приводний барабан з бочкоподібною формою - для центрування стрічки в процесі роботи. Натягнення стрічки робиться натяжним барабаном за допомогою наполегливих гвинтів - по одному з кожного боку, після досягнення необхідного натягнення - положення барабана фіксується затяжними гвинтами.

Натяжний барабан також має бочкоподібну форму. Заміна транспортерної стрічки робиться при знятих барабанах і опорному столі. Для зупинки рамок, що транспортуються, - встановлений самоотводной упор на шарнірному кронштейні, плавна зупинка рамок з сирцем забезпечується управлінням від індукційних датчиків.

Структурна схема підйомного транспортера

Подъемный транспортер реек Подъемный транспортер реек

Технічна характеристика ПТР Транспортер підйомний рейок (рамок)

Ширина стрічки конвеєрної, мм 200
Відстань між центрами барабанів, мм 558
Кут нахилу, град 0
Діаметр приводного барабана, мм 104
Діаметр натяжного барабана, мм 104
Швидкість руху стрічки, м/с 0,6
Встановлена потужність, кВт 0,37
Тип натягача Гвинтовий

Фотографії підйомного транспортера

Подъемный транспортер реек Подъемный транспортер реек Подъемный транспортер реек Подъемный транспортер реек Подъемный транспортер реек Подъемный транспортер реек

Наша компания открыта для сотрудничества