+38(0542) 65 55 39  +38(067) 555 08 65

office@tbes.in.ua

Зерносушильні комплекси AgroDryer

Просто получайте тепло!

Зерносушильні комплекси AgroDryer

Сушка зерна в постуборочний період і його зберігання - найважливіші етапи, що визначають зберігання і вартість продукції. У фермерських господарствах зерносушарка є інструментом управління процесами передпродажної підготовки врожаю і післязбиральної обробки. Для господарств з угіддями 3-5 тис. Га орних земель мати власну зерносушарку - більш ніж необхідно. І бажано ще невеликий елеватор. В даний час дефіцит потужностей для сушки і зберігання зернових дуже великий.

Компанія «Техно-Біо-Енерго-Сервіс» пропонує комплексне рішення проблем сушіння зернових культур - комплекс AgroDryer, що працює на біомасі. Його основними складовими елементами є: багатопаливний теплогенератор, що забезпечує процес сушіння теплом, двухшахтная рециркуляційна зерносушарка, система автоматичного управління і допоміжне обладнання.

Джерелом гарячого повітря для зерносушильного комплексу є теплогенератор, який працює на різних видах біопалива - зерноотходах, подрібненої соломи, трісці, тирсі дровах і ін. Спалювання відбувається в Футеровані вогнетривкою цеглою камері при температурі до 1400 ° С. Висока температура і подвійна подача повітря дозволяють спалювати навіть вологе, до 60%, паливо без зменшення потужності і з високим ККД - до 86%. Продукти горіння після виходу з топки проходять через велику камеру допалювання, де випадає до 80% золи, захищаючи поверхні нагрівання від засмічення. Корпус теплогенератора має повітряну сорочку для зменшення втрат тепла.

Зерносушильные комплексы

Невід'ємною частиною теплогенератора є трубчастий теплообмінник. У ньому гарячі димові гази нагрівають повітря, який використовується в сушарці. Теплообмінник має трубчасту конструкцію з найбільш ефективним, протитечійним, рухом теплоносія. Труби розташовані вертикально - це спрощує їх очищення і виключає відкладення попелу і сажі. Рух димових газів і повітря відбувається за допомогою вентиляторів і димососів з частотним керуванням, що забезпечує гнучке регулювання потужності при максимальній економії електроенергії.

«Серцем» сушильної установки є модульна двухшахтная зерносушарка. Вона дозволяє сушити зерно з початковою вологістю до 35% при продуктивності до 100 т на добу. Звичайно, на більш сухому зерні продуктивність збільшується. Конструкція шахт з пересипнимі коробами забезпечує правильне перемішування і продування зерна в оптимальному режимі - температура повітря в першій і другій зонах сушіння може гнучко змінюватися в залежності від виду сільгоспкультури.

Максимальна температура сушильного агента - чистого повітря - становить 130 ° С, максимальна його подача - 45 тис. М3. Зерно з завантажувального бункера подається в верхню частину шахти, де рівномірно розподіляється по її довжині спеціальним конвеєром. Повільно опускаючись через шахту, зерно просушується і перемішується. Постійний потік повітря видуває із зернової маси полову і сміття. У нижній частині шахти зерно охолоджується атмосферним повітрям для тривалого зберігання.

Зерносушильные комплексы

Сушка має чотири режими роботи, дозволяючи якомога більш гнучко вирішувати проблему сушіння зерна різних культур і з різною початковою вологістю. Особливістю сушарки AgroDryer є наявність захисного кожуха і системи аспірації для видалення зерноотходов, винесених з сушарки повітрям. Сміття і пил на робочому майданчику залишилися в минулому - тепер все відходи уловлюються і використовуються як додаткове безкоштовне паливо.

Всі гарячі поверхні ізольовані мінеральним утеплювачем, що зменшує витрату тепла навіть в морози, а значить - економить і гроші. Повністю ліквідовано «мертві зони», де відбувається накопичення сміття і пилу, що неодмінно призводило б до пожеж.

Зерносушарка захищена від впливу сонячних променів і морозу кожухом з стійким лакофарбовим покриттям. Завдяки модульній конструкції всі її елементи можуть без обмежень перевозитися автотранспортом і монтуватися широко поширеними автокранами - без залучення потужної спецтехніки.

Зерносушильные комплексы

Для більш ефективної роботи всі параметри в роботі сушарки відслідковуються і контролюються автоматично. Програмований логічний контролер миттєво реагує на всі зміни процесу сушіння і керує двигунами вентиляторів, конвеєрів і шнеків. Ключовим є відстеження вологості потоку зерна в режимі реального часу і відповідне коригування роботи топки. Виключення людського фактора дозволяє отримувати високі економічні показники навіть при несприятливих умовах сушки - вологе паливо, нерівномірне надходження зерна, несприятливі погодні умови тощо.

Зерносушильные комплексы

При проектуванні зерносушильного комплексу AgroDryer конструктори ТОВ «ТБЕС» передбачили наявність люків, дверей і майданчиків для швидкого і зручного обслуговування, чищення та ремонту всіх вузлів агрегатів, де в цьому може виникнути необхідність.

Зерносушильные комплексы

Зазвичай проблемним місцем зерносушильних комплексів на біомасі є накопичення палива, досить значні обсяги якого не дозволяють завантажувати його в топку або бункер-живильник вручну, а при використанні тракторних навантажувачів їх продуктивність використовується дуже неповно - треба засипати 1-2 ковша палива на годину, решту часу трактор стоїть. Тому сумський виробник пропонує встановити автоматичний склад палива типу «живе дно». Його ємність розраховується індивідуально під потреби конкретного споживача і може досягати сотень кубометрів, що повністю знімає питання подачі палива. Заповнення складу можна виконувати конвеєром, навантажувачем або безпосередньо з автосамосвала. Постійний рух скребків подає і перемішує навіть вологий матеріал і дозволяє без труднощів спалювати одночасно різні види сипучого палива без зміни налаштувань.

«ТБЕС», як відповідальний виробник, не тільки пропонує надійне обладнання, виконує монтажні та пусконалагоджувальні роботи, а й підтримує постійний зв'язок зі своїми клієнтами, стежачи за обладнанням, знаходиться в роботі.

Переваги комплексу AgroDryer:

  • економія на енергоносіях;
  • якісна система автоматизації;
  • контроль вологості зерна на вході і виході;
  • сушильний агент - чисте повітря;
  • аспірація пилоподібних відходів з подальшим використанням в якості палива;
  • мінімальні втрати тепла;
  • можливість інтеграції ТГК на біомасі в існуючі комплекси, що працюють на газі.

Зерносушильні комплекси AgroDryer призначені на полегшення праці і економію коштів підприємств АПК середньої ланки. З огляду на зростання цін на газ і дизельне паливо, сушка зерна на своєму обладнанні, що працює на біомасі, дозволить аграріям досягти значної економії на енергоносіях і швидко повернути інвестиції. А при самостійній заготівлі і спалюванні зерноотходов з власних полів витрати будуть мінімальними. Крім того, наявність зерносушильного комплексу дозволить не тільки економити на заготівлі власного зерна, а й дасть можливість отримати додатковий дохід - надавати послуги іншим фермерським господарствам.

Зерносушильные комплексы

 

ТОВ «Техно-Біо-Енерго-Сервіс» вже розпочало виробництво першого зерносушильного комплексу AgroDryer продуктивністю 5 тонн на годину. У найближчих планах запустити в серійне виробництво номенклатурну лінійку комплексів з продуктивністю 2,5, 5 і 10 т / год.

У конструкції комплексу закладено передовий світовий досвід. При проектуванні обладнання для сільськогосподарського сектора фахівці компанії на перше місце поставили простоту монтажу і експлуатації, ремонтопридатність, надійність, мінімізацію ручної праці і виключення впливу людського фактора.

 

 

Наша компания открыта для сотрудничества